Aktualności

Wystawcy

MIEJSCE KONWENTU

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

Położone 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy.

Jak do nas dojechać?

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Większość autobusów przyjeżdża i odjeżdża z terminali autobusowych: Dworca Zachodniego (Warszawa Zachodnia PKS) oraz Dworca Wschodniego (Warszawa Wschodnia PKS) znajdujących się obok dworców kolejowych o tych samych nazwach. Odwiedzającym Warsaw Expo, sugerujemy skorzystanie z terminalu znajdującego się na Dworcu Zachodnim ze względu na dogodne połączenia z międzynarodowymi liniami autobusowymi; Eurolines i Ecolines.

Komunikacją miejską ZTM

Warsaw Expo znajduje się w zachodniej strefie podmiejskiej Warszawy niedaleko Nadarzyna. Dojeżdżają do nas linie podmiejskie 703, 711 z przystanku P+R Krakowska. Należy wysiąść na przystanku Paszków. Autobusy miejskie jeżdżą raz na pół godziny, zwykle w godzinach 5:00-23:00 (z wyjątkiem autobusów nocnych). Zalecamy każdorazowo sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Pociągiem

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

Samolotem

Warszawa (kody lotnisk WRW) posiada dwa porty lotnicze: Międzynarodowe Lotnisko im. F.Chopina (IATA: WAW) obsługujące wszystkie główne linie lotnicze oraz Lotnisko w Modlinie (IATA: WMI) obsługujące tanie linie lotnicze. Warsaw Expo jest również dogodnie położone względem lotniska w Łodzi (IATA: LCJ). Ze względu na najlepsze połączenie z Warsaw Expo, zalecamy skorzystanie z Lotniska F. Chopina.

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

FAQ

Czym jest European Tattoo Show?

European Tattoo Show to impreza, na której zjawiają się tatuatorzy z całej Polski oraz goście z zagranicy, a także wystawcy oferujący alternatywną odzież, kolczyki, wydawnictwa płytowe i sprzęt do tatuowania. Podczas trwania Konwentu odwiedzający mają okazję uczestniczyć w konkursach na najlepsze tatuaże, a także obejrzeć przy pracy artystów, zainspirować się ogladając tatuaże innych i przeglądając setki zdjęć czy flashy. Oprócz tego czeka na was spora dawka dobrej muzyki, wystaw i pokazów! Działamy wspólnie z Warsaw Motocycle Show - wydarzenia skierowanego do miłośników motoryzacji. Oznacza to, że kupując bilet na ETS zyskujesz także pełen dostęp do równolegle odbywającego się wydarzenia, jakim jest Warsaw Motocycle Show. Event motocyklowy trwa aż 3 dni - między 6, 8 marca. European Tattoo Show odbywa się w sobotę i niedzielę (7-8 marca).

Czym jest Warsaw Motocycle Show?

To największe motocyklowe targi w Europie Środkowo-Wschodniej. Na miejscu czekać na Was będą premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy na motocyklu, a także strefa tatuażu oraz Mistrzostw Polski w Customizacji Motocykli. To wszystko czeka na odwiedzających na , Warsaw Motorcycle Show, w dniach 6-8 marca 2020 w Ptak Warsaw Expo.

Gdzie odbywa się wydarzenie?

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica.

Jak dotrzeć na targi?

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Jestem tatuatorem i chciałbym wziąć udział w European Tattoo Show jako wystawca. Jak to zrobić?

Wszystkie informacje (ofertę oraz panel rejestracji wystawców) znajdziesz na stronie:  https://tattooshow.eu/

Chciałbym wziąć udział w wydarzeniu jako wystawca strefy Mody i designu na European Tattoo Show. Gdzie mam się zgłosić?

Wszystkie informacje znajdziesz pod linkiem: http://bit.ly/StrefaModyiDesignu

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety są dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu, w recepcjach podczas trwania targów. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu. Bilety w internetowej przedsprzedaży kupić można w niższych, promocyjnych cenach.

W jakiej cenie kupię bilety na European Tattoo Show x Warsaw Motocycle Show?

Ceny biletów wstępu znajdziecie pod tym linkiem.

Czy podczas trwania European Tattoo Show można się wytatuować / zostać modelem?

Oczywiście! To jeden z głównych celów imprezy. Najlepiej postępować według następujących zasad:

  • Prosimy o wejście do działu Wystawcy na stronie konwentu,
  • Następnie wybranie artysty, którego prace przypadną wam do gustu najbardziej,
  • Potem pozostaje już tylko skontaktować się z wybranym artystą i umówić na sesję podczas trwania imprezy,

Można oczywiście przyjść na ETS i dopiero na miejscu szukać odpowiedniego artysty – należy jednak pamiętać, że wielu spośród tatuatorów nie będzie już miało terminu na wykonanie kolejnego tatuażu, dlatego najlepiej umówić się przed wydarzeniem.

Czy dozwolone jest wniesienie aparatu / kamery na teren Konwentu?

Tak. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń - prosimy tylko o uzyskanie zgody tatuatora / osoby tatuowanej przed wykonaniem zdjęcia.

Czy dozwolone jest wprowadzanie zwierząt na teren ETS?

Niestety nie. Prosimy o zostawienie swoich pupili w domu. Wyjątek stanowi pies przewodnik.

Czy jeśli jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej / osobą niepełnosprawną również muszę kupować bilety?

Osoba niepełnosprawna wchodzi na teren targów wraz z jednym dorosłym opiekunem za darmo za okazaniem dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Czy muszę wykupić wejściówkę, jeśli tatuuję się w trakcie European Tattoo Show?

Tak. Odwiedzający umówieni na wykonanie tatuażu w trakcie festiwalu również muszą posiadać zakupiony w kasach bądź w przedsprzedaży bilet.

Czy aby uczestniczyć w koncertach trzeba zakupić osobny bilet?

Nie. Bilety na konwent uprawniają do udziału we wszystkich przewidzianych atrakcjach w trakcie festiwalu takich jak pokazy, koncerty czy wystawy oraz wszystkich rozrywkach, które zapewnia Warsaw Motocycle Show.

Czy po wyjściu z imprezy mogę na nią wrócić?

Jedynie w przypadku biletów dwudniowych. Bilety jednodniowe tracą ważność w momencie przekroczenia bramek.

Czy dzieci muszą zapłacić za wstęp?

Dzieci do lat 7 są wpuszczane na European Tattoo Show bez żadnych opłat. Warunkiem jest obecność opiekuna i okazanie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

Mam problem z biletem. Gdzie szukać pomocy?

Sprzedażą biletów zajmuje się Ptak Warsaw Expo. Odpowiedzi na pytania dotyczące biletów znajdziesz na: https://www.biletynatargi.com/pl/content/6-faq

Sponsorzy

Patroni medialni

European Tattoo Show by Tattoo Konwent
EN