Weź udział w Dziarce w Ciemno

Weź udział w Dziarce w Ciemno

Dziarka w ciemno to autorska akcja specjalna Tattoo Konwent inspirowana konwencją teleturnieju “Randka w ciemno”. W specjalnym boksie, ukryty za kotarą tatuator, wykona na ręce lub nodze uczestnika zabawy tatuaż, nie informując go wcześniej, jaki wzór dla niego wybrał. Tatuowany zobaczy swój nowy nabytek dopiero, gdy tatuażysta skończy pracę. Uczestnicy zabawy decydują, w ręce którego artysty oddadzą swoją skórę, na etapie zakupu specjalnego biletu uprawniającego do wzięcia udziału w “Dziarce w ciemno”. Na tej edycji za kotarą tatuować będą:

Krik Kong (Straight Outta Street)- rozpoznawalny artysta działający w wielu obszarach takich jak graffiti, street art, malarstwo, ilustracje i wreszcie tatuaż. Stworzony przez artystę bohater-logotyp będący przez długi czas głównym tematem jego twórczości, stał się ikoną malarstwa ulicznego, co sprawiło, że dorobił się licznego grona naśladowców, którzy kopiują jego charakterystyczne wzory tworząc własne wrzuty. Jego tatuaże utrzymane są w graficiarskim klimacie - to czarne, konturowe kompozycje, które przypadną do gustu fanom street artu.

https://www.instagram.com/krik_kong/

Palladinski (Straight Outta Street) - tatuator należący do tej samej ekipy, co Krik Kong. Tworzy monochromatyczne i kolorowe, psychodeliczne kompozycje w klimacie street artu i graffiti okraszonego nutą kubizmu.

https://www.instagram.com/palladinski/

Jak zgłosić się do Dziarki? Piszcie bezpośrednio na mail: dziarka@tattookonwent.pl

Koszt udziału w zabawie to 450 zł (w cenie wejściówka dwudniowa na European Tattoo Show).

Biorąc udział w akcji akceptujesz regulamin.

Galeria Weź udział w Dziarce w Ciemno

Sponsorzy

Patroni medialni

EN