LUQO - pokaz KONTORSJONISTYKI

LUQO - pokaz KONTORSJONISTYKI

LUQO to artysta prezentujący swoje umiejętności z zakresu KONTORSJONISTYKI oraz EKWILIBRYSTYKI. Co to właściwie oznacza?

KONTORSJONISTYKA czyli pokaz umiejętności, gdzie artysta przedstawia swoją gibkość, rozciągnięcie ciała przyjmując niebanalne figury i pozycje.

EKWILIBRYSTYKA to dziedzina, gdzie osoba zachowuje równowagę swojego ciała, balansując nim, czasem w warunkach celowo utrudnionych.

LUQO to człowiek z piętnastoletnim doświadczeniem. Jest jedynym tego typu performerem w Polsce i jednocześnie najbardziej rozciągniętych artystów tego rodzaju na świecie. Jego pokazy wprawiają w osłupienie każdego widza, nawet tego najbardziej wymagającego. Podczas gdy prezentuje to do czego jest zdolne jego ciało (nie raz wykraczając poza bariery ludzkiej wyobraźni) widz ma wrażenie, że to co ogląda, to coś niemożliwego i trudno jest mu uwierzyć w to co widzi, ale jednocześnie czeka na kolejne sekundy pokazu, gdzie może doświadczyć jeszcze więcej.

LUQO  jest Finalistą 12 Edycji "Mam Talent". Na co dzień pracuje w Największym Parku Rozrywki w Polsce "ENERGYLANDIA". Już w marcu na scenie European Tattoo Show zaprezentuje show na europejskim poziomie.

Galeria LUQO - pokaz KONTORSJONISTYKI

img04

LUQO - pokaz KONTORSJONISTYKI

Sponsorzy

Patroni medialni

European Tattoo Show by Tattoo Konwent
EN