BUSTER SHUFFLE

BUSTER SHUFFLE

Muzyka! Nie może jej zabraknąć na naszych eventach! Słyszałeś Buster Shuffle? Jeśli nie, czas nadrobić zaległości. Najlepiej sprawdzić ich na żywo, w trakcie European Tattoo Show. Było o nich głośno nieraz! Koncertowali z takimi sławami jak Madness i Chas’n/Dave!

Buster Shuffle mają na koncie niejeden sold out: w Berlinie, Wiedniu, Dreźnie, Dusseldorfie, Monachium, Bochum czy Hamburgu. Można było ich usłyszeć na festiwalach w Niemczech, Czechach czy Włoszech, gdzie scenę dzielili z Dropkick Murphys! W Wielkiej Brytanii supportowali The Rifles, The Blockheads, The Wombats and Shed Seven and Dandy Livingstone. Mają niezłą reputację, co nie? To nie koniec! Nie wpuszczamy na scenę byle kogo! Ich albym ‘Do nothing’ regularnie pojawia się na liście bestsellerów Amazon Europe. Można było ich usłyszeć w tak znanych rozgłośniach radiowych jak BBC Radio 1, 6 Music czy XFM, w którym frontman kapeli Jet był stałym gościem w śniadaniówce Danny’ego Wallace’a. Magazyn Uncat ocenił ich debiutancki album 4 na 5 gwiazdek!

Motto tej brytyjskiej jak fish and chips kapeli jest proste: muzyka = dobra zabawa. Włączcie ich numery i wsłuchajcie się w teksty! Trudno się nie uśmiechnąć pod nosem słuchając o pijackich burdach, nocnych autobusach, brudnych starszych paniach i popapranych rozwodach. Nie tylko warstwa liryczna, ale również energia płynąca z ich brzmień w stylu cockney ska/pop z rokendrollowym kopem to gwarancja poprawy humoru. Pobujajcie się z nimi pod sceną muzyczną European Tattoo Show! Zabawiać Was będą kreatywny skurczybyk Jet Baker – główny wokalista i pianista, najlepszy koleś od sekcji rytmicznej – bębniarz Terry Mascal, James Stickley wkładający całe serce w grę na gitarze, a także basista Dave Gravy. Widzimy się!

Posłuchaj ich numerów:

Our Night Out

I DON'T TRUST A WORD YOU SAY

We Fall To Pieces

https://bustershufflemusic.com/

https://www.facebook.com/bustershuffleofficial/

Galeria BUSTER SHUFFLE

img04

BUSTER SHUFFLE

img04

BUSTER SHUFFLE

Sponsorzy

Patroni medialni

European Tattoo Show by Tattoo Konwent
EN