Strefa Clipper

Strefa Clipper

Zapraszamy do wspólnej zabawy z Clipperem - jednej z najbardziej rozpoznawanych marek zapalniczek na świecie. Na Poznań Tattoo Konwent po raz pierwszy stanie ich własna strefa wypoczynku, w której znajdziecie wygodne leżaczki, wymienicie zapalniczkę na bezpiecznego Clippera, pobawicie się w fotobudce, zrobicie zdjęcia polaroidem. Nie zabraknie przekąsek i gadżetów typu: kubki termiczne, okulary przeciwsłoneczne, koszulki. Zobaczycie niezwykły rower, wykonany przez artystę Adama Zdanowicza i weźmiecie udział w konkursie. Przeczytaj, na czym będzie polegał:

Wydziaraj zapalniczkę Clipper!
Stwórz 4 wzory będące kompletną kolekcją zapalniczek
Zwycięski projekt sygnowany danymi autora, pojawi się na naszych zapalniczkach dostępnych w całej Polsce.

Trzy najlepsze prace nagrodzimy nagrodami rzeczowymi
I miejsce: smartfon Xiaomi Redmi Note 7 + głośnik bluetooth JBL Flip
II miejsce: Smartwatch + słuchawki JBL
III miejsce: Głośnik bluetooth JBL Flip

-

Clipper to jedna z trzech, najbardziej rozpoznawanych marek zapalniczek na świecie. Dostępna w 129 krajach. Clipper to coś więcej, niż zwykła zapalniczka. Unikalny, opatentowany kształt wyróżnia ją spośród innych. Zapalniczka nie jest jednorazowa i można ją wielokrotnie napełnić gazem. Dodatkowo posiada wymienny krzemień, a jej wkład służy jako ubijak do tytoniu. Jedno napełnienie wystarcza na 3 tysiące odpaleń.
Zróżnicowane wzory i modele pozwalają na tworzenie kolekcji oraz zachęcają fanów do ich powiększania. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu graficznego zapalniczki, także każdy może mieć swój unikatowy wzór!

Galeria Strefa Clipper

img04

Strefa Clipper

img04

Strefa Clipper

img04

Strefa Clipper

img04

Strefa Clipper

Sponsorzy

Patroni medialni

EN